Strona główna

Strona główna

Lista produktów według marki Kavalkade

Kavalkade to firma rodzinna o silnych korzeniach: od 1932 roku pozostajemy wierni naszej lokalizacji, miastu konnemu Warendorf. To jest nasz główny filar, na którym wspólnie jako zespół opracowujemy, testujemy i kontrolujemy nasze produkty.

Tradycją jest pragnienie tego samego, nawet po ponad 80 latach: móc dać z siebie wszystko koniowi i jeźdźcowi. A ponieważ aktywnie wykorzystaliśmy ten czas na poznanie życzeń naszych koni, nazwa KAVALKADE oznacza obecnie kompleksową gamę jakości, funkcjonalności i optymalnego dopasowania. Napędza nas pasja i miłość do sportów jeździeckich. Nasz pierwszorzędny i silny zespół KAVALKADE składający się z około 16 pracowników jest na wiele sposobów związany ze sportem jeździeckim.

Jako czynni jeźdźcy w ujeżdżeniu czy siodle skokowym, jako jeźdźcy rekreacyjni, woltyżerowie czy jako pomocnicy na zawodach, posiadamy doskonałą specjalistyczną wiedzę na temat potrzeb koni i jeźdźców. Ze względu na niewielką wielkość naszego zespołu panuje w nas rodzinna atmosfera, która w ogromnym stopniu przyczynia się do przejrzystości i zorientowania na usługi pracy. My, KAVALKADE z Warendorf, jesteśmy zespołem twardo stąpającym po ziemi, solidnym i niezwykle chętnym do spełniania życzeń klientów. Dzięki naszemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom marki KAVALKADE. Dziś i w przyszłości. Aby koń i jeździec czuli się komfortowo. Od jeźdźców dla jeźdźców.

Filtry aktywne