• Nowy

Żel Na Owady Lipowy Gaj

Naturalny Żel Odstraszający Owady dla Koni – 500ml

Lipowy Gaj
1 Przedmiot
Pośpiesz się, tylko 1 sztuk w magazynie!
73,17 zł
Wysyłka do 24h w dni robocze
Ostatnie sztuki w magazynie

Darmowa wysyłka od 400 zł (bez gabarytów)
14 dni na zwrot
Odroczone płatności PayPo 
Pomoc i doradzctwo
offer-banner1.jpg

Naturalny Żel Odstraszający Owady dla Koni – 500ml

Poznaj nasz wyjątkowy żel odstraszający owady, stworzony specjalnie z myślą o koniach, które nie tolerują tradycyjnych, psikanych środków odstraszających owady. Nasz produkt to doskonała alternatywa dla koni, zapewniająca skuteczną ochronę przed uciążliwymi insektami w pełni naturalny sposób.

Naturalna Ochrona, Bez Kompromisów:

  • Macerat ziołowy na occie jabłkowym: Pozyskany z naturalnych ziół, macerat na bazie octu jabłkowego odstrasza owady, zapewniając koniowi spokojną i komfortową atmosferę.
  • Macerat ziołowy na oleju: Dzięki starannie dobranym ziołom, macerat na bazie oleju zapewnia długotrwałą ochronę przed insektami, jednocześnie pielęgnując skórę konia
  • Naturalne olejki eteryczne: Skuteczne w działaniu, olejki eteryczne dodają naszemu żelowi przyjemnego zapachu, jednocześnie odstraszając insekty.

Skuteczna Ochrona w Wygodnej Formie: Żel odstraszający owady dostępny jest w słoikach o pojemności 500ml, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla koni, które nie tolerują psikanych środków owadobójczych. Wygodna forma pozwala na łatwą aplikację, a skuteczna formuła gwarantuje długotrwałą ochronę przed uciążliwymi insektami.

Zadbaj o komfort i spokój swojego konia, wybierając nasz Naturalny Żel Odstraszający Owady. Zapewnij mu ochronę, jakiej potrzebuje, w sposób bezpieczny i naturalny.

Skład: Macerat ziłowy na occie jabłkowym, macerat ziołowy na oleju, woda, naturalne olejki etyryczne, emulgator olivem, guma ksantanowa, guma guar.

1 Przedmiot

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Żel Na Owady Lipowy Gaj

Naturalny Żel Odstraszający Owady dla Koni – 500ml

Napisz swoją opinię